Hallo aan alle mooie mensen van onze grote Jollylook-gemeenschap!

We hopen dat het met jullie allemaal goed gaat, veilig blijft en gezond blijft.

Aanvaard onze excuses dat het zo lang duurde voordat we contact met u opnamen. We hadden een update voorbereid over de aanzienlijke vooruitgang die we hadden geboekt met de Jollylook Auto en waren van plan deze op 28 februari uit te brengen.

We hadden zoveel nieuws dat we met jullie wilden delen, en we waren erg enthousiast om foto's te delen van enkele van de vele onderdelen die in productie zijn voor de Jollylook Auto.

Metalen onderdelen klaar in China
Behuizing van sluitereenheid, diafragmawiel en balg gereed in China
Sluiken vervaardigd en getest in China

Zoals velen van jullie weten, moest de volledige assemblage van de units plaatsvinden in onze fabriek, die zich in Irpin, een buitenwijk van Kiev, in ons thuisland Oekraïne, bevindt. Maar… op 24 februari om 05.00 uur viel Rusland ons land aan, waardoor ieders plannen en dromen in chaos terechtkwamen.

Het gebeurde allemaal zo snel en onverwacht, het is nog steeds moeilijk te geloven.

De Russische invasie van Oekraïne

Op deze dag eindigde ons vredige leven en werd het plotseling vervangen door explosies, sirenes en schuilkelders.

Deze oorlog heeft ons allemaal geraakt en veel levens en huizen verwoest. De afgelopen twee weken hebben we ons uitsluitend geconcentreerd op het redden van onszelf en onze gezinnen.

Elke dag bidden we dat deze nachtmerrie, deze verschrikkelijke oorlog snel zal eindigen. We hopen en bidden dat de Russische soldaten ons land en ons volk met rust zullen laten.

We willen graag alle mensen uit onze Jollylook-familie bedanken die contact met ons hebben opgenomen of steunbetuigingen hebben achtergelaten. We zijn opgelucht dat we eindelijk kunnen meedelen dat ons hele team momenteel veilig is en dat velen zijn ontsnapt naar Polen en andere delen van Europa. We missen allemaal ons huis heel erg en hopen snel terug te keren. Maar we weten niet eens of er nog een plek overblijft om naar terug te keren.

Dit is een foto van de evacuatie van burgers uit Irpin.

Dit is de opgeblazen brug die onze stad Irpin, waar onze fabriek was gevestigd, verbond met Kiev, de hoofdstad van Oekraïne.

 Het is momenteel zo gevaarlijk in Irpin. Er is geen communicatie, geen water, geen elektriciteit naar huizen en appartementen. Voedsel is zeer schaars. Mensen wonen in schuilkelders en proberen hier zo snel mogelijk te evacueren.


 In een tijd als deze is het vooral belangrijk dat we allemaal samen komen.

Natuurlijk is het op dit moment een hele uitdaging om de toekomst van Jollylook te voorspellen, maar ik wil jullie allemaal geruststellen dat het Jollylook-team toegewijd is aan het bouwen van onze prachtige nieuwe Jollylook Auto-camera. Uiteraard zal er door een oorlog in ons thuisland en ons team verspreid over Europa een vertraging optreden bij de voltooiing van de camera's, maar u kunt er zeker van zijn dat we u op de hoogte houden van onze voortgang en de veiligheid van ons team.

Als u de toekomst van Oekraïne en ons team belangrijk vindt, kunt u ons steunen door een donatie te doen van elk gewenst bedrag of door een cadeaubon te kopen op onze website. U kunt het gebruiken zodra we kunnen beginnen met verzenden. Dit geld gaat naar de leden van ons team die door de oorlog dakloos zijn geworden en financiële hulp nodig hebben om hun gezinnen te voeden.

We willen nogmaals iedereen bedanken die ons tijdens deze moeilijke 14 dagen heeft geschreven met steunende woorden.

Sorry, we hebben niet de kans gehad om te reageren, maar we hebben elk bericht en commentaar op Instagram, Facebook en onze e-mailinbox gezien. Bedankt voor je vriendelijke hart.

We hopen dat de situatie in de nabije toekomst zal ophelderen en dat we onze plannen en strategie voor de toekomst met u kunnen delen.

Ons hele team staat klaar om zo snel mogelijk weer aan de slag te gaan.

Hopelijk terug naar huis in Oekraïne.

We willen gewoon vrede.

Slava Oekraïne!

BEDANKT!

Tot de volgende keer,

Het Jollylook-team.

Terug naar blog